Blog serwisu sprintmoney.pl


Pożyczki dla osób z negatywną historią w BIK

Pożyczki dla osób z negatywną historią w BIK

Martwisz się, że nie dostaniesz pożyczki, bo w przeszłości miałeś już problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań? Nie chcesz, aby błędy z przeszłości miały wpływ na Twoje teraźniejsze życie? Sprawdź już teraz, jak poradzić sobie z negatywną historią kredytową zawartą w systemie BIK i z powodzeniem dostać nowy kredyt.


Dodany: 2019-03-12 | Odsłon: 787 | Zobacz więcej...

Czy warto prowadzić własną działalność gospodarczą?

Czy warto prowadzić własną działalność gospodarczą?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest prowadzić własną działalność? A może już masz dobry pomysł na biznes, ale zastanawiasz się, czy warto poświęcić mu czas? Nie wiesz do końca, czego się spodziewać, a tym bardziej od czego zacząć. Zobacz, czy otwarcie własnej działalności gospodarczej jest opłacalne.


Dodany: 2019-03-11 | Odsłon: 500 | Zobacz więcej...

Jak zarobić dodatkowe pieniądze, będąc niepełnoletnim?

Jak zarobić dodatkowe pieniądze, będąc niepełnoletnim?

Potrzebujesz pieniędzy, aby zaspokoić swoje małe zachcianki, których rodzice nie chcą sponsorować? A może chcesz nauczyć swoje dziecko szacunku do pieniądza, więc szukasz dla niego dorywczej pracy? Dowiedz się, jakie możliwości mają niepełnoletnie osoby na rynku pracy! Czy przysługują im jakieś przywileje? Albo czy spotkają się z ograniczeniami?


Dodany: 2019-03-11 | Odsłon: 1951 | Zobacz więcej...

Czy da się zarobić na wypełnianiu ankiet przez Internet?

Czy da się zarobić na wypełnianiu ankiet przez Internet?

Szukasz dorywczej pracy, która pozwoli Ci dorobić trochę do kieszonkowego? Może wynagrodzenie za etat nie wystarcza na Twoje potrzeby i próbujesz zarobić coś po godzinach? Słyszałeś, że wypełnianie ankiet przez Internet to dobry sposób na zdobycie dodatkowej gotówki, ale nie jesteś pewien, ile w tym prawdy? Przekonaj się, czy warto inwestować swój czas!


Dodany: 2019-03-11 | Odsłon: 848 | Zobacz więcej...

Co daje Ci praca na etacie?

Co daje Ci praca na etacie?

Zastanawiałeś się kiedyś, czy nie porzucić swojej dotychczasowej pracy, a w miejsce tego zacząć pracować na własny rachunek? Być może Twój szef zaczął stawiać zbyt wysokie wymagania, a wynagrodzenie nie wzrasta? Przekonaj się, jakie korzyści daje Ci praca na etacie! Warto o nich wiedzieć, zanim zdecydujesz się porzucić dotychczasowe stanowisko.


Dodany: 2019-03-11 | Odsłon: 513 | Zobacz więcej...

Jak i kiedy rozliczyć PIT?

Jak i kiedy rozliczyć PIT?

Nadszedł nowy rok, do Twojej skrzynki na listy przychodzi PIT, a Ty po raz kolejny zastanawiasz się jak wypełnić zeznanie podatkowe? Za każdym razem obawiasz się, że coś zrobisz źle i spotkają Cię konsekwencje prawne? Dowiedz się, jak poprawnie wypełnić deklarację PIT i jakich terminów powinieneś przestrzegać, aby uniknąć nieprzyjemności.


Dodany: 2019-03-11 | Odsłon: 501 | Zobacz więcej...

Wady kont oszczędnościowych

Wady kont oszczędnościowych

Zakładając konto oszczędnościowe, z pewnością poznałeś dokładnie wszystkie jego zalety. Czy to możliwe, aby w tym natłoku informacji zagubiły się negatywne strony tej formy pomnażania środków finansowych? Przekonaj się, że wszystko ma swoje wady. Jednak dopiero w połączeniu z zaletami, dadzą Ci pełny obraz sytuacji, który pozwoli podejmować racjonalne decyzje.


Dodany: 2019-03-07 | Odsłon: 2472 | Zobacz więcej...

Samodzielne odkładanie pieniędzy na emeryturę

Samodzielne odkładanie pieniędzy na emeryturę

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak będzie wyglądać Twoje życie na emeryturze? Wyliczenia świadczeń z ZUS-u nie przedstawiają się zbyt optymistycznie. Być może to dobra pora, aby samemu pomyśleć o zabezpieczeniu własnej przyszłości. Dowiedz się, o czym powinieneś pamiętać, zanim zabierzesz się za samodzielne odkładanie pieniędzy.


Dodany: 2019-03-07 | Odsłon: 4070 | Zobacz więcej...

Jak zaplanować swój miesięczny budżet?

Jak zaplanować swój miesięczny budżet?

Czy kiedykolwiek pod koniec miesiąca zdarzyło Ci się zaciskać pasa, bo brakowało pieniędzy na podstawowe wydatki? Może zbierasz na coś od dawna, a wciąż nie odłożyłeś potrzebnej kwoty? Problem najpewniej leży w złej organizacji domowego budżetu. Przekonaj się, co należy zrobić, aby zmienić swoje dotychczasowe nawyki!


Dodany: 2019-03-07 | Odsłon: 6070 | Zobacz więcej...

Czy warto inwestować w kryptowaluty?

Czy warto inwestować w kryptowaluty?

Zastanawiałeś się kiedyś nad alternatywnymi sposobami pomnażania zgromadzonych oszczędności? A może szukasz sposobu na przechowywanie pieniędzy, który nie będzie uzależniony od systemu bankowego? Sprawdź już teraz, czym są kryptowaluty i jakie mają wady i zalety. Być może będzie to właśnie to rozwiązanie, którego szukasz.


Dodany: 2019-03-07 | Odsłon: 1484 | Zobacz więcej...


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej