Blog serwisu sprintmoney.pl


Czy da się zarobić na wypełnianiu ankiet przez Internet?

Dodany: 2019-03-11 Odsłon: 553

Od kilku lat pojawiła się moda na szukanie zarobku przez Internet. Jedni twierdzą, że można w ten sposób zdobyć trochę pieniędzy, inni patrzą sceptycznie i kręcą głowami. Gdzie jest racja? Gdzieś pośrodku. Przekonaj się, jak wygląda sytuacja w przypadku wypełniania ankiet przez Internet. Może ten sposób pozwoli Ci uniknąć brania kolejnej pożyczki chwilówki, bo znów nie udało Ci się domknąć miesięcznego budżetu. Kiedy rejestrujesz się na stronie do wypełniania ankiet, firmy obiecują Ci bardzo wysokie stawki godzinowe.

Praca online praca przez internet

Niejednokrotnie można zobaczyć kuszące 30 zł za godzinę pracy. Jednak w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Być może w przeliczeniu za poświęcony czas rzeczywiście okazuje się, że dostajesz dość wysoką kwotę za godzinę. Z tym że najczęściej dostajesz do wypełnienia jedną kilkuminutową ankietę raz na jakiś czas. Ilość zleceń zależy od kilku czynników. Firmy zbierające dane najczęściej celują w konkretną grupę docelową. Kluczem do sukcesu jest się w niej znaleźć.

Jednak nikt tak naprawdę nie wie, jakie są wytyczne. Co więcej, każda ankieta ma inne. Właśnie dlatego tak trudno w tej pracy o regularny dochód. Wypełnianie ankiet przez Internet to dobry sposób na dorobienie do pensji. Nie warto się tu spodziewać kokosów. Najlepiej zarejestrować się na kilku platformach, aby zmaksymalizować swoje zyski. Jednak jeśli planujesz w najbliższym czasie większe wydatki, nie obejdzie się bez pożyczki.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej