Blog serwisu sprintmoney.pl


Czy pożyczka przez Internet to bezpieczne rozwiązanie?

Dodany: 2019-04-11 Odsłon: 3939

Pożyczki przez Internet, to proste rozwiązanie na uzyskanie szybkiego przypływu gotówki. Formalności są ograniczone do minimum, a jedynymi warunkami są ukończony 18 rok życia oraz posiadanie dowodu osobistego. Jednak musisz wiedzieć, że są pewne kwestie, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, aby nie wpaść w kłopoty. Poniżej kilka najważniejszych punktów, o których warto pamiętać. Przede wszystkim musisz upewnić się, jaka jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli tzw. RRSO.

Pożyczka przez Internet

Właściciele firm pożyczkowych często reklamują się niskimi cyframi, aby zwabić do siebie klientów. Dopiero później okazuje się, najczęściej już po zaakceptowaniu warunków umowy, że rzeczywistość jest inna, bo podana kwota nie uwzględniała dodatkowych opłat i prowizji. Jednak nie da się ukryć, że duża część winy leży po stronie pożyczkobiorców, którzy tylko pobieżnie przeglądają umowy, zamiast wczytać się uważnie w jej zapisy. Wiąże się z tym kolejna rzecz, na którą koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Musisz dowiedzieć się, jakie konsekwencje czekają Cię w przypadku braku spłaty pożyczki w terminie.

Oczywiście każdy planuje zmieścić się w czasie, ale lepiej znać wcześniej wszystkie warunki. Pożyczka przez Internet potrafi ułatwić życie niejednej osobie. Najważniejsze, aby podejść rozsądnie do tematu i dokładnie przyjrzeć się różnym ofertom. Dzięki temu unikniesz ewentualnych problemów. Pamiętaj, że chwilówka powinna być ostatecznością, a nie czymś, po co sięgasz każdego miesiąca.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej