Blog serwisu sprintmoney.pl


Czy programy lojalnościowe są opłacalne?

Dodany: 2019-03-07 Odsłon: 563

W coraz większej ilości sklepów można spotkać się z różnego rodzaju programami lojalnościowymi. Sprzedawcy zachęcają do zakładania kart, które mają w przyszłości zaowocować bonusami. Nieważne czy jesteś na stacji benzynowej, czy w sklepie spożywczym, wszędzie możesz spotkać się z takimi ofertami. Pytanie, czy warto z nich korzystać?

Sprawdzone programy lojalnościowe

Dołączając do dowolnego programu lojalnościowego, musisz na początku podać swoje dane. W jednych miejscach jest to tylko imię oraz adres e-mail, w innych także telefon i miejsce zamieszkania. W związku z tym trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że takie dane mogą zostać wykorzystane, co dla niektórych osób może stanowić problem.

Zwłaszcza że najczęściej trzeba wyrazić zgodę na ich przetwarzanie i wykorzystanie marketingowe, aby wziąć udział w programie. Z drugiej strony często przychodzące na maile newslettery przypomną Ci o najnowszych promocjach, które mogą Cię zainteresować. Niestety programy lojalnościowe mają też swoje ciemne strony tak jak i chociażby bankowe pożyczki.

Wiele osób jest wabionych wizją uzyskania ogromnych zniżek lub nagród w zamian za punkty za zakupy. Okazuje się, że zdobycie takich bonusów często jest najzwyczajniej w świecie niemożliwe. Jednak dla firm jest to sytuacja jak najkorzystniejsza. Zyskują w ten sposób lojalnych klientów, którzy stale do nich wracają, bo wciąż na horyzoncie mają wizję fantastycznej nagrody.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej