Blog serwisu sprintmoney.pl


Jak wybrać swój bank?

Dodany: 2019-03-07 Odsłon: 23611

Posiadanie konta bankowego w dzisiejszych czasach to żaden wyczyn. Mają je wszyscy, a samo założenie jest proste i nikomu nie powinno sprawić trudności. Jednak najpierw trzeba podjąć decyzję, któremu bankowi zostawisz pod opiekę swoje środki finansowe. Poniżej znajdziesz kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Do każdego konta można zamówić kartę bankomatową.

Karta kredytowa w jakim banku

Jednak w niektórych instytucjach jest ona darmowa, a w innych trzeba ponosić za nią opłaty. Zwróć na to uwagę już na samym początku, aby uniknąć późniejszych niespodzianek. Równie istotne są bankomaty, z których będziesz mógł wypłacać pieniądze. Dowiedz się także, czy samo prowadzenie konta jest bezpłatne. Czasem banki wymagają, aby miesięczne wpływy przekraczały konkretną kwotę.

Warto sprawdzić także, czy dana instytucja oferuje atrakcyjne oferty na pożyczki dla swoich klientów. Nawet jeśli w tym momencie ich nie potrzebujesz, kiedyś mogą się przydać. Współcześnie większość operacji związanych z kontem bankowym wykonuje się przez Internet. Samo konto można założyć w ten sposób. Jednak część osób potrzebuje czasem złożyć wizytę pracownikom placówki stacjonarnej. Wówczas ważne jest, aby taki oddział znajdował się blisko miejsca zamieszkania, a nie na drugim końcu miasta.

Z kolei, jeśli należysz do osób bardziej obeznanych z technologią, dowiedz się, czy bank posiada mobilną aplikację albo możliwość płacenia systemem BLIK. Ułatwi Ci to korzystanie z konta.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej