Blog serwisu sprintmoney.pl


Jak zarobić dodatkowe pieniądze, będąc niepełnoletnim?

Dodany: 2019-03-11 Odsłon: 1117

Młodzież niejednokrotnie potrzebują dodatkowych pieniędzy na własne zachcianki. Rodzice nie chcą wszystkiego finansować, aby ich pociechy nie przyzwyczaiły się, że można mieć coś za darmo. Czasem udzielają pożyczki swoim synom i córkom, ale Ci muszą mieć ją później z czego spłacić. Właśnie dlatego w którymś momencie życia przychodzi taki moment, że nastolatki poszukują pracy. Najpopularniejszym sposobem na zarobek, który od wielu lat cieszy się powodzeniem u młodych, jest roznoszenie ulotek.

Praca jako hostessa

Nie wymaga to specjalistycznych kwalifikacji, a można dorobić kilka stówek w miesiącu. W lecie dużo osób zatrudnia się przy sezonowych zbiorach owoców. To trudne zajęcie, ale widać jego mierzalne efekty. Kiedy kolejne kosze zapełniają się na przykład truskawkami, nastolatek widzi, że to, co robi ma sens. Wśród dziewczyn popularny staje się zawód hostessy. Daje możliwość dużo lepszego zarobku niż pozostałe wymienione, a nie jest też tak męczący.

Jeśli Twoje dziecko nie może znaleźć nigdzie legalnego zatrudnienia, bo jest jeszcze za młode, spróbuj zachęcić je do pracy w domowym zaciszu. Możesz zaproponować pieniądze za umycie auta lub odśnieżanie podjazdu w zimie. Często starsze sąsiadki potrzebują kogoś, kto pomoże im zrobić zakupy. Warto popytać znajomych, czy nie mają właśnie takich dorywczych zajęć, które mógłby wykonać Twój dorastający nastolatek.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej