Blog serwisu sprintmoney.pl


Karta do bankomatu pre-paid, czyli karta przedpłacona chroniąca przed komornikiem.

Dodany: 2019-12-30 Odsłon: 98800
Po ostatnich decyzjach KNF Polskie banki nie mogą wydawać tzw. kart pre-paid bez weryfikacji tożsamości wnioskującego, a więc jest problemem załatwienie takiej karty na Polskim rynku finansowym. Jednak nie jest to niemożliwe ponieważ zagraniczne firmy finansowe nadal oferują podobne rozwiązania do tych które funkcjonowały na Polskim rynku.

Pożyczki a sesje wychodzące i przychodzące

Taka karta jest kartą przedpłaconą, a więc możemy korzystać z niej do wysokości limitu, czyli do wysokości wpłaconych środków. Firmy które wydają takie karty deklarują iż: Jedną z zalet karty VIABUY Prepaid Mastercard jest skuteczna ochrona przed wierzycielami, zajęciem konta lub ryzykiem zajęcia konta. Dzięki rozdzieleniu karty VIABUY Prepaid Mastercard od zajętego konta i objęciu konta karty brytyjskim systemem nadzoru finansowego, środki na Twojej karcie VIABUY Prepaid Mastercard podlegają optymalnej ochronie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat takiej karty zapraszamy na stronę: Kliknij aby poczytać więcej o karcie bankomatowej pre-paid Więcej informacji na temat karty na forum: Więcej o karcie bankomatowej pre-paid

Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej