Blog serwisu sprintmoney.pl


Pożyczka przez Internet na samochód

Dodany: 2019-05-07 Odsłon: 1097

Zakup samochodu to duże obciążenie dla domowego budżetu. Często nie można sobie pozwolić na taki wydatek, ponieważ trudno jest uzbierać kilkadziesiąt tysięcy. Dzieje się tak głównie przez problemy z dyscypliną i zmotywowaniem się. Dla osób, które cenią wygodę, powstała pożyczka przez Internet, dzięki której możesz zdobyć pieniądze na upragnione auto w kilka chwil.

Pożyczka przez Internet na samochód

Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że comiesięczne raty są mniej odczuwalnym wydatkiem. Łatwiej cyklicznie odkładać mniejszą kwotę pieniędzy niż wydać jednokrotnie dużą ich sumę. Właśnie dlatego tak wiele osób sięga po pożyczki przez Internet. Nie potrzeba przy nich posiadać zaświadczenia o dochodach czy też pozytywnej historii kredytowej. Zobacz także czym jest zdolność kredytowa.

Dzięki temu cały proces trwa dużo szybciej niż w banku. W przypadku firm dobrym rozwiązaniem będzie rozważenie wynajmu długoterminowego, czyli tzw. leasingu. Tutaj podobnie jak przy kredycie z ratami równymi czy malejącym należy opłacać comiesięczne raty jak dla kredytu z ratami równymi czy malejącym. Różnica jest taka, że najczęściej po upływie określonego w umowie czasu samochód jest zwracany do producenta i można "wziąć" nowy.

Dzięki temu masz szansę przetestować różne modele, a jednocześnie zwiększasz koszta uzyskania przychodu. Zatem pożyczka przez Internet będzie prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem dla osób prywatnych, a leasing dla firm. Przeciętny obywatel nie potrzebuje co kilka lat wymieniać samochodu na nowy, więc korzystanie z wynajmu długoterminowego produkowałoby jedynie niepotrzebne dodatkowe koszta.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej