Blog serwisu sprintmoney.pl


Pożyczki a sesje wychodzące i przychodzące

Dodany: 2019-04-19 Odsłon: 315

Zaciągając pożyczkę, chcesz jak najszybciej otrzymać pieniądze. Zawarcie umowy internetowo znacznie ułatwia sprawę, ale wciąż trzeba poczekać, aż środki pojawią się na koncie. Czas księgowania zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest rodzaj wykonanego przelewu. Najpopularniejsze rozwiązanie to przelew Eliksir, ale firmy często korzystają z szybszych alternatyw. Przelew Eliksir to standardowy przelew, który umożliwia przesyłanie środków pieniężnych pomiędzy różnymi bankami.

Pożyczki a sesje wychodzące i przychodzące

Zastosowanie mają tu sesje wychodzące i przychodzące, których w czasie pieniądze odbywają wirtualną podróż z jednego konta na drugie. Zobacz też na co trzeba uważać zaciągając pożyczkę. Godziny są różne dla różnych banków, ale wyróżnia się trzy sesje: poranną, popołudniową oraz wieczorną. Tylko w ich czasie możesz wysłać lub otrzymać fundusze. Aby usprawnić przepływ pieniędzy, stosuje się przelew ekspresowy, dzięki któremu operacja zostaje zrealizowana w kilka minut. Podobnie działa system BlueCash.

Wystarczy podać numer telefonu odbiorcy i dzięki specjalnie wysłanemu mu kodowi, w szybkim czasie otrzyma przelew. Jednak instytucje stosują także inne rozwiązanie. Często mają konta w kilku bankach. Przelewy w obrębie jednego banku są wykonywane niemal natychmiastowo, więc pieniądze pojawią się na Twoim koncie bardzo szybko. Instytucje, które udzielają pożyczki, stosują rozwiązania, dzięki którym pieniądze w bardzo szybkim czasie znajdą się na Twoim koncie. Takie firmy wiedzą, że czas to najważniejsza sprawa w kryzysowych sytuacjach, dlatego starają się jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej