Blog serwisu sprintmoney.pl


Pożyczki dla osób z negatywną historią w BIK

Dodany: 2019-03-12 Odsłon: 735

W życiu pojawiają się różne sytuacje, których nie da się przewidzieć. Czasem powinie się noga i negatywna historia w BIK gotowa. Jednak małe potknięcia nie powinny decydować o całym życiu. Dlatego warto wiedzieć, że takie osoby również mają szansę dostać kredyt na swój wymarzony cel. Wiele osób nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że można wziąć kredyt gdzieś indziej niż w banku. Tymczasem powstaje mnóstwo instytucji, które chętnie pożyczają pieniądze niezależnie od nich.

Pożyczki dla osób z negatywną historią w BIK

Ponadto nie wymagają one posiadania pozytywnej historii w BIK, a pożyczki można dostać w zasadzie od ręki. Wystarczy złożyć wniosek i oczywiście mieć ukończone 18 lat. To dobra opcja dla osób, które nie mają szans na kredyt od banku przez problemy ze spłatą swoich poprzednich zobowiązań. Jednak trzeba uważać na podpisywane umowy. Niejednokrotnie kredyty pozabankowe mają bardzo wysokie oprocentowanie. Dlatego należy uważnie czytać, co się podpisuje i korzystać z pożyczek w sprawdzonych miejscach.

Warto o tym pamiętać, bo w przypadku braku pieniędzy na spłatę tutaj również można być ściganym przez komornika. Warto także pamiętać, że gdy upłynie 5 lat od spłacenia problematycznej pożyczki, możesz złożyć wniosek o usunięcie danych z systemu BIK. W ten sposób Twoje poprzednie potknięcia nie będą widoczne dla banków i powinieneś bez problemu otrzymać nowy kredyt.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej