Blog serwisu sprintmoney.pl


Pożyczki online dla emeryta

Dodany: 2019-06-12 Odsłon: 1409

Liczba emerytów z roku na rok się powiększa, a wysokość wypłacanych świadczeń nie powala na kolana. Często pieniędzy brakuje, aby dotrwać do końca miesiąca i seniorzy muszą polegać na pomocy młodszych członków rodziny. Starsze osoby bywają kojarzone z tym, że tylko siedzą przed telewizorem i nic nie robią całymi dniami. Tymczasem oni również mogą mieć swoje pasje i chcieć w dalszym ciągu je rozwijać. Niestety pojawia się problem związany z finansowaniem zachcianek.

Pożyczki dla emeryta

Jeśli znajdujesz się w takiej grupie osób, a Twoja emerytura nie pozwala Ci na jednorazowy większy wydatek, z pewnością ucieszą Cię pożyczki online. Niestety w przypadku osób starszych sprawa nie wygląda tak kolorowo. Często firmy nie chcą pożyczać seniorom dużych kwot ze względu na wyższe ryzyko zgonu niż u osób młodszych. Firmy wprowadzają także ograniczenia wiekowe oraz z jakimi opłatami trzeba się liczyć?.

Osoby powyżej 60, 70 czy 80 roku życia, w zależności od miejsca, nie będą w stanie otrzymać żadnego świadczenia bez względu na wysokość posiadanej emerytury. Niektóre instytucje oferują taką możliwość, ale trzeba dodatkowo wykupić ubezpieczenie na życie. W ten sposób firma zabezpiecza się na wypadek śmierci pożyczkobiorcy, a senior może otrzymać potrzebne środki.

Pożyczki online to dobra opcja na zrealizowanie marzeń w trakcie przeżywania jesieni życia. To najlepszy czas, żeby osiągnąć to, na co wcześniej nie było czasu. Jednak decyzje należy podejmować z rozwagą. Szczególnie trzeba wystrzegać się oszustów pożyczkowych, którzy próbują namawiać seniorów do podpisywania niekorzystnych dla nich umów. Zobacz jak uchronić się przed oszustami.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej