Blog serwisu sprintmoney.pl


Ranking chwilówek bez BIK - pomocny czy niekoniecznie?

Dodany: 2019-04-13 Odsłon: 616

Pożyczki zaciągane w banku stawiają przed klientem szereg wymagań. Należą do nich przede wszystkim posiadanie stałego źródła dochodu oraz legitymowanie się pozytywną historią kredytową. Co w przypadku osób, które w przeszłości miały problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań? Dla nich powstały tzw. chwilówki udzielane przez firmy prywatne. Jak wybrać najlepszą ofertę? Warto sprawdzić ranking chwilówek bez BIK.

Ranking chwilówek bez BIK

Korzystając z przygotowanego przez osoby obeznane w temacie zestawienia, możesz dowiedzieć się, która firma zaoferuje Ci najkorzystniejsze warunki. Sprawdzisz też, jakie mają wymagania. Choć najczęściej wystarczy mieć dowód osobisty i ukończone 18 lat.

Przy takich rankingach często można od razu przeczytać opinie użytkowników. Dzięki temu dowiesz się, czy klient nie miał zastrzeżeń co do współpracy z daną firmą. Jednak trzeba uważać. Internet to miejsce, które przyjmie wszystko. Wiele instytucji pozabankowych może zlecać osobom prywatnym pisanie fałszywych opinii, aby pozyskać nowych klientów.

Aby uniknąć oszukania w ten sposób, przejrzyj kilka zestawień. Jeśli informacje będą się drastycznie różnić, możesz podejrzewać, że w którymś przypadku wyniki zostały zmanipulowane. Wówczas najlepiej zasięgnąć informacji u źródła i przeczytać regulaminy u poszczególnych pożyczkodawców. Nie ulega wątpliwości, że ranking chwilówek bez BIK może dla wielu osób być pomocny. Jednak, jak na wszystko w Internecie, trzeba uważać. Nigdy do końca nie wiadomo, czy coś jest prawdą, czy nie.


Serwis SPRINTMONEY.pl nie wydaje decyzji w sprawie wniosków, ani nie jest pożyczkodawcą. SPRINTMONEY.pl ułatwia odnalezienie oferty odpowiedniej pożyczki sposród wielu pożyczkodawców. Samo wypełnienie wniosku nie gwarantuje pozytywnego jego rozpatrzenia. Okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może się różnić w zależności od pożyczkodawcy.


W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies.
Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej